Můj hoopingový příběh

Hooping / tanec s obručí

Je zábavné taneční cvičení. Dřív nebo později vám otevře bránu do vlastních vnitřních světů...

Já osobně jsem hooping potkala ve chvíli, kdy jsem se v rámci péče o děti, domácnost a blaho pracujícího manžela sama sobě ztratila. Poznání hoopingu je na první příčce v mých TOP 10 životních událostí.

Hula hoop

Do obruče jsem se zamilovala na první zakroužení. Právě proto, že jsem s ní mohla tančit svůj vlastní příběh. Večer se obalit obručí a naslouchat už jen sama sobě.

Přirozená ženskost

Kroužit s obručí, být toporná a v pohybu minimalistická fakt nevypadá dobře. Obruč vás donutí se pohybu otevřít a tančit. Vaše ženskost a jemnost se projeví skrze hooping zevnitř vás samotných a absolutně přirozeně. A na to už dívá krásně.

Ženské křivky

Obruč vás tak přitahuje, že ji chcete pro sebe.  Když s ní kroužíte, bojujete o ni se zemskou přitažlivostí. A věřte, že to chce zapojení všech možných svalů, energii a neměnný rytmus. Pohyb dělá hezká těla ;-)

Ruční výroba

Obruče pro hoop dance vyrábíme ručně v naší malé dílně. Ženy – hooperky krouží s větší a těžší obručí a v běžném obchodě nejsou k sehnání. Obruče vyrábíme od nastříhání trubky do požadované délky, spojení do kruhu až po finální dekor. Trubku omotáváme do zářivých barev a už jen pohled na veselou barevnost vyvolá úsměv, radost a touhu si zahoopovat.

Sdílení a učení

Ráda ženám otevírám nové obzory, baví mě učit je novou dovednost. Líbí se mě sledovat tu první viditelnou změnu...zpočátku zamyšlená nejistá žena, která roztočí obruč se promění do rozesmáté, uvolněné holky. Hooping je aktivita, která jako jedna z mála nemá žádná pravidla a regule. Je tu jen pro vás. Můj úkol je s vámi sdílet svoje zkušenosti a poradit s prvními kroužícími pokusy.

Pojďte do toho s námi, protože V barevné obruči, život se roztančí

 

rodokmen

 

VZDĚLÁNÍ

Zdravá záda - seminář (IQ Pohyb Akademie, 2014), JÓGA A - základy (IQ Pohyb Akademie, 2014), CORE A (IQ Pohyb Akademie, 2014), Hoop Love Coach (Deanne Love), Bosu Core® (FCA, 2013), Integrated power stretch® (FCA, 2012), Port de Bras® (FCA, 2012), Instruktor fitness (Active Welness, 2012)

PŘEČTĚTE SI ...
Redaktorka Monika vyzkoušela hooping. www.ikondice.cz
Rozhovor s Martinou, redaktorkou inetového časopisu pro mládež. www.kamoska.cz

HOOPURBIA 2013
Sama doma, 61:45 min www.ceskatelevize.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.