Fitness obruče

Fitness obruč zaručí pomalejší rotaci kolem těla a snadnější start v učení se nové dovednosti. Pravidelné kroužení zeštíhlý váš pas a budete se cítit veseleji.

Fitness obruče jsou skvělé pro všechny dospělé nováčky v hoopingu. Větší průměr obručí a váha vás podrží - tyhle dvě vlastnosti umožňují pomalejší rotaci a snadněji se buduje pohybová paměť. Kroužením s fitness hula hoop obručí posílíte, zformujete, zeštíhlíte (hlavně v pase), zlepšíte svou koordinaci, napumpujete se ženskou energií a rozproudíte svou vlastní kreativitu. Zadarmo to není, protože bez vaší aktivity se obruč na těle sama neudrží a tak máknout musíme všechny. Ale pro pohyb jsme zrozené.

 

100 cm fitness obruč - ideální pro začínající hooperky, které se vrací po delší době k aktivnímu pohybu nebo je pobolívají záda a nejsou si jisté, jestli obruč udrží v pase.

 

95 cm fitness obruč - je skvělá pro ženy normálních postav, které jsou pohybově aktivní, ale ještě malinko pochybují, že jim to půjde. Mezi obručema pro dospělé je to "střední cesta" :-)

 

reference_2

 
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.