Aktuality

Listopadový vítr…přichází..

…a začínáme být, po přeci jen báječně babím létě, těžce podzimně naladěni. Ale ta vyhlídka na adventní období, a to tajemno kolem Vánoc…taky vás ladí do příjemné těšící se nálady? ♥

Lekce hooping

Hoop dance s Míšou

Každou středu (kromě 25.10.) od 17:30 – 18:30, Radotín - Živá kavárna (Výpadová 1676/4a - u kavárny lze parádně parkovat)

Lekce hoopingu jsou kombinované -  část je trochu fitness kroužení (pro postavičku jako lusk) a taneční část (pro vašeho kreativní duši), kdy učím hula hoop triky a inspiruji vás k různým kombinacím jednotlivých triků do hudby.

Září – nervy na dranc a uragán v peněžence

Září je krásný měsíc. Je to měsíc, kdy jsme v naší rodině přivítali naše první dítko. Měsíc, kdy jsem se vyslovením ANO vzdala svého rodného jména a vzala za své příjmení mého muže. Září mám ráda i proto, že po pohodových letních měsících dostává každodenní život zase nějaký ten řád a rytmus.

Vážně už je půl léta pryč?

Anebo jinak…vážně je ještě půl léta před námi? Moje léto, kdy je úplně největší sezóna kroužení se vyvíjí trochu jinak, než jsem si v představách malovala. Viděla jsem se s obručí na širých loukách, v hlubokých lesích a u zurčících potůčků.

Proč jsem vlastně propadla kouzlu hoopingu?

Hula hoop jsem si pamatovala z dětství, takže když jsem někdy po třicítce a dvou dětech viděla video kroužící holky, úplně jsem se automaticky začala na křesílku vrtět. A to jsem na to jenom koukala!

Hooping u vody Zbraslav - čtvrtky

Letní čtvrtky večer od 18:30 - 20:00 hodin věnuji hoopingu a vás ZVU také. Jednu nebo dvě hoopky budu mít vždy s sebou navíc.

Stránka 1 z 3 - 23 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.