Aktuality

Nejsem už eshop

Milé náštěvy :)

Tyto stránky už jsou ryze informativního charakteru...postupně ještě upravím...

Míša

Loučím se s eshopem

Moje milé,

 

eshop bude k dispozici tak nějak do vyprodání zásob..teď už jsou tam převážně jen hoop podprdy a dětské obruče :-)

 

Míša

Pomalu, ale jistě ahoooj

Milé nadšenkyně krouživého tance ♣,

protože mám ráda, když jsou věci tak nějak vysvětlené a uzavřené a moje aktivita byla donedávna neutuchající, mám potřebu nalít čistého vína a vysvětlit proč ustala. 

Jak se to říká...."nic netrvá věčně"? Nebo "všechno jednou končí"? Ať tak či onak, obojí vystihuje mojí situaci.

Listopadový vítr…přichází..

…a začínáme být, po přeci jen báječně babím létě, těžce podzimně naladěni. Ale ta vyhlídka na adventní období, a to tajemno kolem Vánoc…taky vás ladí do příjemné těšící se nálady? ♥

Lekce hooping

Hoop dance s Míšou

Každou středu (kromě 25.10.) od 17:30 – 18:30, Radotín - Živá kavárna (Výpadová 1676/4a - u kavárny lze parádně parkovat)

Lekce hoopingu jsou kombinované -  část je trochu fitness kroužení (pro postavičku jako lusk) a taneční část (pro vašeho kreativní duši), kdy učím hula hoop triky a inspiruji vás k různým kombinacím jednotlivých triků do hudby.

Září – nervy na dranc a uragán v peněžence

Září je krásný měsíc. Je to měsíc, kdy jsme v naší rodině přivítali naše první dítko. Měsíc, kdy jsem se vyslovením ANO vzdala svého rodného jména a vzala za své příjmení mého muže. Září mám ráda i proto, že po pohodových letních měsících dostává každodenní život zase nějaký ten řád a rytmus.

Vážně už je půl léta pryč?

Anebo jinak…vážně je ještě půl léta před námi? Moje léto, kdy je úplně největší sezóna kroužení se vyvíjí trochu jinak, než jsem si v představách malovala. Viděla jsem se s obručí na širých loukách, v hlubokých lesích a u zurčících potůčků.

Proč jsem vlastně propadla kouzlu hoopingu?

Hula hoop jsem si pamatovala z dětství, takže když jsem někdy po třicítce a dvou dětech viděla video kroužící holky, úplně jsem se automaticky začala na křesílku vrtět. A to jsem na to jenom koukala!

Stránka 1 z 3 - 26 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.