Pomalu, ale jistě ahoooj

Milé nadšenkyně krouživého tance ♣,

protože mám ráda, když jsou věci tak nějak vysvětlené a uzavřené a moje aktivita byla donedávna neutuchající, mám potřebu nalít čistého vína a vysvětlit proč ustala. 

Jak se to říká...."nic netrvá věčně"? Nebo "všechno jednou končí"? Ať tak či onak, obojí vystihuje mojí situaci.

Prožila jsem jako aktivní (profi) hooperka nádherných skoro 7 let, které bych nevyměnila ani za milion zlatých obručí :-) Vyrobila jsem pro Vás přes 4 tisíce parádních a kvalitních obručí (zní to neuvěřitelně, že?). Uvedla jsem osobně do světa hoopingu desítky žen. A právě proto je potřeba se už asi pomalu rozloučit. Všechno, úplně všechno na světě má nějakou svou dobu trvanlivosti. A ta moje kroužící právě vyprchává :-)

Moje energie není nevyčerpatelná a já už svému Kroužíme, krásníme alias Hoopmania nemám co dát. Nemám vám, milé hooperky po těch letech už co nabídnout.

E-shop nechám otevřený a funkční do konce roku. Vím, že rozhodnutí koupit obruč není na dva dny, ale třeba na půl roku. A navíc mám ještě spoustu krásných obručí, a ještě dost materiálu na nové. A věřím, že své majitelky si najde :-) Stránky pak nechám asi funkční - myslím, že obsahují dost zajímavého materiálu pro nováčky a byla by škoda to utnout. Uvidím, kolik bude stát pronájem stránek.

Neodstřihávám se úplně, jen už není energie propagovat hooping a vymýšlet neustále nový a nový obsah, který by zaujal. A taky neumím sedět jedním zadkem na dvou židlích (chodím normálka do práce :-)).

Ale abych to nějak pozitivně uzavřela. Na emaily odpovídám, obruče posílám, reklamace a případné problémy řeším, faktury posílám a daně platím.

Jen už nečekejte nové tutorialy, nové fotky, lekce a články ze světa hoopingu. 

Moc děkuji za pochopení ♥

 

Krásné dny a nikdy nepřestávejte kroužit.

Míša ♥

ja

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.