Nový hoop e-shop

Kroužíme nově

Změny jsou v životě žádoucí a já osobně jsem na nich závislá. Když se stojí dlouho na jednom místě, mám obvykle pocit, že se zblázním :-)

Svoje webové stránky a e-shop jsem zakládala v listopadu v roce 2011 pod názvem HOOPMANIA. Webové stránky Hoopmania byly spuštěny v lednu 2012. Za tu dobu prošel jen jednou grafickou úpravou. Pro vás hooperky jsme ho vylepšovaly po malých krůčcích a bez výraznějších programátorských zásahů.

Jenže čas letí jak s větrem o závod, už píše rok 2017. Mnoho hodin bylo prohoopováno, stovky obručí namotáno, desítky hoop dance lekcí odučeno.

Naše 5 let piplané webové miminko povyrostlo a já ho s hrdostí a jen malou obavou, jak to zvládne, pouštím do profesionálnějšího světa e-shopů. Odvážila jsem se - ne úplně z vlastního rozhodnutí - i ke změně názvu. Všechno tohle mě mnohé vzalo, ale více přineslo :-)

Obruče pro vás vyrábím s velkou péčí a láskou k hoopingu už dost dlouho na to, abych si mohla dovolit nabídnout vám, milé hooperky, příjemnější místo na nákup.

Vítám vás tedy v novém hula hoop e-shopu, kde se Krouží a krásní s profi obručemi a online výukovými videi, které pro vás s velkou radostí tvořím.

Krásné jarní dny!

Míša

ja

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.