Aktuality

Hooping u vody Zbraslav - čtvrtky

Letní čtvrtky večer od 18:30 - 20:00 hodin věnuji hoopingu a vás ZVU také. Jednu nebo dvě hoopky budu mít vždy s sebou navíc.

Na vzduchu s obručí

Letos se k nám, velmi plíživě – nutno podotknout, opět blíží slunečné dny, kdy začínáme odhazovat svršky a kdy začíná být viditelný náš dosavadní stravovací režim. Chtěla bych jen říct, odhoďte stresy z postavy do záchodu a pro jistotu 2x spláchněte ;-D

Hula hoop společně

O víkendu se jede na vysoce společenskou akci - schází se celá rodina při příležitosti oslavy narozenin. Barák je plný dětí a tak řešíte, co s nimi proboha budeme dělat, až se začnou nudit. No, tak u nás máme částečně vyřešeno. Jen se nakonec místo dětí baví hlavně ti už staršího data :-D

Sezóna obručí

Pomalu, velmi pomalu se blíží největší hoopingová sezóna. Obruče totiž patří hlavně ven..do parku..na zahradu...před dům..do kempu...k moři..na hory...na tábor...do lesa...na louku...na fesťák a tam obruč pásne úplně nejvíc, protože tam se vůbec nemusíte starat o hudbu! ;-)

Co vzpruží unavenou hlavu?
Hooping + čokoláda
Hooping + čokoláda jsou moje zbraně. V mém případě platí, že dobrý nápad nebo třeba řešení problému či nějaké situace nikdy nevysedím.
Nový hoop e-shop
Kroužíme nově

Změny jsou v životě žádoucí a já osobně jsem na nich závislá. Když se stojí dlouho na jednom místě, mám obvykle pocit, že se zblázním :-)

I mámy si chtějí hrát :-)

1. Hod čímkoliv
Jeden popadne obruč, druhý popadne munici a trefuje se…vzdálenosti se meze nekladou a municí může být vše neživé a nerozbitné ;-). Já a Denča jsme měly po ruce krokráče..

Stránka 2 z 3 - 26 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.