Doprava zdarma

Skládačka Stříbrnozelená 95 cm

727
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Obruč pro ženy, které hodně cestují a chtějí si brát hoopku s sebou. V MHD nebudete úplně středem pozornosti, do nikoho nebudete drnkat a taky se vám kruh nezasekne mezi sedadlem a madlem. A můžeš být i začátečník.


  • (1 ks) Skladem
850 Kč
Kategorie: SKLÁDACÍ OBRUČE
Hmotnost: 0.45 kg
Průměr obruče: 95 cm
Použití pásek: zářivá a gaffer páska
 

Skládací obruč z 20 mm trubky. Průměr 95 cm. Váží kolem 450 g a je ok jak pro pokročilejší, tak pro začátečníky, pro které jsou 580 g obruče moc těžké.

Skládačka je rozložitelná na 4 díly, délka takto složené obruče je asi 75 cm (vejde se do kufru vnitřních rozměrů 64x44 cm). Jednotlivé díly jsou spojené pružným lanem, díky kterému obruč pevně drží, ale při rychlejším kroužení trochu pruží - někdy to může být na škodu, ale co, zase je SKLÁDACÍ!

Složená obruč je spojená suchým zipem. Obruč skladujte spíš spojenou. Obruč je omotaná krásnou zářivou páskou a gaffer páskou, která je lehce protiskluzová.

Materiál 20 mm trubky je hodně flexibilní a pracuje, může se lehce smrštit a může měnit tvar - tzn. nebude 100% kruh. Kroužením nebo mírným stlačením obruče se tvar lehce upraví. Pokud skladujete rozpojenou, občas ji spojte a nechte tak.

Díky pravidelnému kroužení se budete radovat z nového těla,  svůdný top Blue Booby si dejte za odměnu ;-)

 

 

Jak skládací obruč skládat :-)


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.