Taneční obruče

Taneční obruče jsou lehčí a rychlejší než fitness obruče. Jsou ručně vyrobené z HDPE trubky o šíři 20 mm.  Při kroužení s taneční obručí je potřeba být o něco energičtější a jistější. Hooping s taneční obručí vyžaduje více energie a zvládání rychlejšího rytmu. Jsou vhodné na triky mimo tělo, kdy s obručí manipulujete v rukou. Ale pro pohyb jsme zrozené. Tančit s touhle obručí vydržíš hodiny a až skončíš budeš ze sebe ždímat pot. 

Velikosti obručí:

95 cm - zlatý střed. Další krok po 100 cm fitness obruči. Je dobrá i pro sportovně založené začátečnice, pro které není problém víc máknout.

90 cm - další krok po 90 cm fitness obruči nebo pro děti od cca 11 let.

Polypro je odlišný materiál. Každý hooper od své obruče očekává něco jiného, takže výběr materiálu je hodně i o vašem pocitu. Když kroužíte s HDPE (taneční obruč) nedělá vám takové potíže udržet obruč tam, kam jste ji poslali, plně si užijete pohyb a flow. Polypro naopak vyhovuje tam, kde se očekává rychlost a lehkost. Polypro je pro hooperky, které už mají něco nakrouženo.

Jak vybrat obruč
 
  • Hula obruč 90 cm fialová
    Neohodnoceno
    K hoopingu se ti hodí už trochu rychlejší a menší parťák. Ráda bys s obručí oslňovala triky, ale i v pase nebo na bocích si ještě moc ráda pokroužíš.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.